KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13845541
nr 1384 5541
Josef Emil Lémon
(1895-1968), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Olja på pannå. Signerad, 39x31, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Josef Emil Lémon, svensk bildkonstnär född 1895, död 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:45:16
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Josef Emil Lémon
Läs mer om Josef Emil Lémon